Uğurlu Hukuk

HAKKIMIZDA

Ankara’da kurulan Uğurlu Hukuk Ofisi, şahıslara ve şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ve faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerinin ihtiyaç duydukları hukuki desteğin tespiti ve temini ile sorunlarının çözümlenmesini amaçlamaktadır.

Uğurlu Hukuk Ofisi, akademisyen ve mali müşavirlerden de destek alarak müvekkillerinin ihtiyaçları doğrultusunda hukuki desteği sağlama gayesindedir. Değişen ve gelişen çağın gereklerine uygun olarak müvekkillerimize en hızlı ve en etkili şekilde online hukuki danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Uğurlu Hukuk Ofisi, “Hukukun üstünlüğü” prensibi ışığında, meslek kuralları çerçevesinde temsil ettiği müvekkillerinin hukuki destek talep ve ihtiyaçlarını, profesyonel bir düzende ve pratik bir şekilde çözümlemektedir.

Kurucu

AVUKAT ÖYKÜ ÖZER

1993 yılında Ankara’da doğdu. Liseyi Cumhuriyet Fen Lisesi’nde okudu. Lisans eğitimine Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladı. Eğitim hayatı boyunca çeşitli hukuk bürolarında ve kurumlarda staj yaptı. 2017 yılında lisans eğitimimi başarı ile bitirdikten sonra dil eğitimi için bir süre yurt dışında bulundu. Ardından Ankara Barosu bünyesinde zorunlu bir yıllık stajını tamamladı. Staj bitiminden sonra Uğurlu Hukuk Ofisi’ni kurdu. Uğurlu Hukuk Ofisi bünyesinde şahıslara ve şirketlere hukuki danışmanlık yapmanın yanı sıra; ihtiyaç halinde, akademisyen ve mali müşavirlerden de destek alarak avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

ÇÖZÜM ODAKLI

Amacımız etkin çözüm yollarını sunarak müvekkillerimize en iyi hizmeti sağlamaktır

KARŞILIKLI GÜVEN

Genel olarak avukat ve müvekkil arasında en başta güven ilkesi en büyük önceliğimizdir

MÜKEMMELİYETÇİ

Mükemmel hizmet anlayışına sahip bir kadromuz var.